רכישת רכב

רכישת רכב

אם בעבר חיפוש רכב יד שניה כלל, קניית עיתון בשישי, חיפוש מודעות, טלפונים או טיול ברחובות אחר פתקים. כיום, חיפוש רכב יד שניה הוא הרבה יותר קל ופשוט. מגרשי חניה המרכזים לכם מגוון של רכבי יד שניה, רכבים של חברות, ליסינג ועוד. מגוון רחב שתוכלו למצוא את הרכב שלכם בקלוץ, בלי “שפנים בכובע” או הפתעות אחרות שתגלו מאוחר, מדי.

מגרשי רכב מסודרים מציעים מגוון גדול של רכבים. היתרון שאתם יכולים לראות את הרכב, לקבל את ספר הטיפולים וללמוד על ההיסטוריה של הרכב. מגרשי רכב מאפשרים לכם גם פתרונות מימון שונים, אפשרות טרייד אין ועוד.

סוג הרכב והגדרת התקציב

מסע החיפוש אחר הרכב החדש שלכם, האם יש ברשותכם סכום כסף שצברתם לרכישת רכב, האם אתם מתכוונים לקחת הלוואה או לקנות רכב בליסינג, לכל אחד מההחלטות תהיה השפעה על סוג הרכב והשנתון. אם אתם זקוקים להלוואה כדאי לבדוק בבנק וגם לשאול בסוכנות הרכב המציעה רכבים בליסינג, שניתן לכלול בהם גם את הביטוחים של הרכב. חשוב להכין שיעורי בית ולהגיע מוכנים. כוון שיש שיעדיפו לרכוש רכב חדש מבחינת שנתון כדי לא להגיע למוסכים ויש שיעדיפו פחות התחייבות מבחינת הלוואות או לסינג. רק לאחר שהחלטתם על התקציב בדקו אילו רכבים ואיזה שנתון מתאים לכם. האם אתם מעדיפים רכב קטן , רכב גדול, רכב ספורט, רכב מסחרי או צריכים רכב משפחתי, האם אתם נוהגים הרבה שעות ביום, עדיך לבחור רכב חסכוני בדלק. בררו עם בני משפחה וחברים איזה רכב יש להם ולמה הם אוהבים או סובלים מהרכב שלהם. כך תוכלו ללמוד על היתרונות והחסרונות של כל רכב. קחו בחשבון שקיים מגוון רכבים כה רחב ולכן קל מאד להתבלבל.

חדש או משומש?

רכישת רכב יד שניה או  רכב חדש? השאלה לא פעם עולה  ולכן  חשוב להגיע למגרש מכוניות רק לאחר שאתם יודעים פחות או יותר מה  אתם מחפשים, צריך לקבל החלטה מאיפה לרכוש את הרכב החדש ?

כיום רוב רוכשי רכב מעדיפים לרכוש את רכבם במגרש רכב מסודר, ראשית ניתן  לראות מגוון של רכבים במקום לרוץ ממקום למקום ובכל פעם לראות רכב אחד, לא צריך לתאם, להגיע למקום מסויים ראות את הרכב. במגרש מכוניות ניתן לראות מגוון של רכבים במבחר ובמחירים שונים, לראות את ההיסטוריה של הרכב ולקבל אחריות על הרכב., כמו כן התחייבות בדבר תקינות הרכב בבדיקה.

כמו בכל תחום ואף יותר מכך, שאנו קונים רכב חשוב לנו שנקנה רכב טוב ולא נגלה אחר חודש שיש לו תקלות שדורשות תיקונים יקרים ולכן, הידיעה כי קניתם רכב ממקום שאתם יכולים לחזור אליו או לקבל שירות לאחר הרכישה תופס מקום חשוב ועיקרי בקבלת ההחלטה מאיפה לרכוש את הרכב.

בדקו שאכן אתם מקבלים אחריות על הרכב בדקו שסוכנות הרכב נותנת שירותי תחזוקה לרכבים, כגון טסט לשנה, טיפולים תקופתיים וביטוחים הכלולים בליסינג.  סוכנות רכב טובה היא זו שתספק לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת כדי שתוכלו להיות רגועים שהרכב שלכם בידיים טובות לרכוש את הרכב, להחזיק בו ובבוא היום להחליפו.